Veterans of Dark Side

Forum gildi Veterans of Dark Side

#1 2009-02-01 14:39:28

Djegoo

Administrator

4133262
Zarejestrowany: 2009-02-01
Posty: 14
Punktów :   

Regulamin Forum

1. Jeżeli nie masz do przekazania innym nic, co wiązałoby się z którymkolwiek z tematów zamieszczonych na forum i wnosiłoby cokolwiek nowego do dyskusji, nie pisz posta.
2. Jeśli jesteś tu nowy, nie zakładaj od razu tematu. Przyjrzyj się, jak działa forum, jak wypowiadają się jego użytkownicy. Spróbuj sam zabrać głos w innych dyskusjach, a dopiero potem zakładaj temat.
3. Tematy należy zakładać w odpowiednich pokojach. Jednak przed założeniem nowego tematu sprawdź trzy razy czy podobny temat nie został już założony.
4. Pisząc wiadomość zwracaj uwagę na poprawną polszczyznę, zasady gramatyki oraz interpunkcji. Jeżeli zauważysz błędy już po umieszczeniu wiadomości na forum, użyj opcji "edytuj", żeby je poprawić. Posty zawierające rażące błędy ortograficzne lub napisane całkowicie niezrozumiale mogą być usuwane z forum przez moderatorów.
5. Zabronione jest umieszczanie tematów lub postów zawierających spam. Reklamowanie innych stron lub forów będzie karane banem. Podobnej karze podlegać będzie zamieszczanie treści oferujących sprzedaż bądź wymianę pirackich kopii płyt oraz pytań do innych użytkowników forum dotyczących umiejscowienia w sieci cracków lub nielegalnych kopii gier, filmów i muzyki.
6. Każdy użytkownik ma obowiązek zapoznania się z treścią działu FAQ. Zadawanie pytań na które odpowiedź znajduje się w tym dziale będzie karane.
7. Niedozwolone jest wyzywanie oraz obrażanie innych użytkowników oraz klubów którym kibicują. Zabronione jest umieszczanie obraźliwych wypowiedzi skierowanych do grup wyznaniowych, mniejszości rasowych, seksualnych itp.
8. Zabronione jest umieszczanie w wiadomości lub podpisie elementów graficznych. Pamiętaj, że nie każdy ma dostęp do szybkiego łącza i niekoniecznie musi chcieć czekać kilka chwil, aż załaduje się obrazek/obrazki. To jest forum, a nie galeria. Nie umieszczaj w swoich postach zbyt długich linków, które mogą spowodować "rozjeżdżanie" się forum, wówczas należy skorzystać z opcji URL.
9. Niemile widziane jest nadużywanie emotikon, wielkich liter, różnego koloru i wielkości czcionek.
10. Jeżeli chcesz dodać coś do swojej wypowiedzi, którą napisałeś kilka minut wcześniej nie rób tego pisząc nową wiadomość, a skorzystaj z funkcji Zmień.
11. Osoba może posiadać tylko jedno konto.
12. Emblematy i nicki nie mogą zawierać treści ogólnie i powszechnie uznawanych za obraźliwe i niedopuszczalne oraz urażać uczuć innych użytkowników.
13. Unikać zbaczania z głównego tematu wątku, ze szczególnym uwzględnieniem osobistej wymiany zdań. Ewentualne porachunki lub dyskusje nie związane z tematem wymieniać korzystając z prywatnej wiadomości.
14. Użytkownik zakładający temat powinien w pierwszej kolejności sam się wypowiedzieć, a nie tylko rzucić zagadnienie. Autor nie ma obowiązku cały czas aktywnie uczestniczyć w dyskusji, ale musi wyrazić swoją opinie jeśli już zdecydował się dany temat założyć.
15. Moderatorzy nie mają obowiązku tłumaczenia się ze swoich decyzji. Użytkownicy nie mają prawa uzyskania uzasadnienia decyzji moderatora. Decyzje moderatorów są niepodważalne i nieodwołalne.

Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

Offline

 

#2 2018-05-14 10:57:55

Rildano

Scout

Zarejestrowany: 2018-05-13
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metincheat.pun.pl krewetki zjakimi rybkami hodowac gry na jave za darmo majkraft www.bleach-forum.pun.pl jak dlugo rozwija sie glejak